Vyberte stránku

Členství objednáváte v e-shopu na stránce www.marketing-svobodova.cz

Běžné roční členství – 1 000 Kč + DPH

Roční členství Superior** – 2 000 Kč + DPH

Roční zápis v kategorii Informace zdarma – 0 Kč (pokud máte v plánu do konce roku 2020 zakoupit členství)

 

Jak postupovat při zápisu do katalogu

 

1) Vyberte a objednejte si prosím členství v katalogu. Členství si kupujete na jeden rok, můžete si vybrat mezi běžným členstvím za 1 000 Kč + DPH, nebo členstvím Superior** (jakože VIP) za 2 000 Kč + DPH. Všechny možnosti naleznete v roletce u produktu “Zápis do katalogu”.

2) Do Vámi zadaného e-mailu obdržíte pokyny k platbě, zaplaťte prosím co nejdříve

3) Do 2 pracovních dní od připsání platby obdržíte fakturu a zároveň pokyny k zadání Vašich údajů do katalogu. Prosím držte se jich co nejpřesněji, ovlivňujete tím kvalitu celého katalogu. Vaše údaje pošlete na e-mail svobodova@nautidusk.com

4) Vaše údaje budou v nejbližším možném termínu zapsány do katalogu, o zápisu Vás budu informovat, abyste si mohla údaje překontrolovat.

Jaké jsou typy členství

 

V katalogu si můžete vybrat ze dvou typů členství, Běžné a Superior**. Superior** Vám přinese tyto výhody

 

1) Vaše jméno bude označeno dvěma hvězdičkami (Vaše jméno**), takže bude na první pohled odlišeno od ostatních

úspěšných žen)

2) Vaše články budou přednostně publikovány v blogu (všechny články v blogu budou mít kromě podpisu autora i odkaz na jeho www, nebo na co budete chtít)

3) Můžete zdarma využít možnost založení jednoho nezávislého profilu pro sekci Digitální produkty (online kurzy, e-booky, webináře, FB kluby…)

4) A co je pro Vás asi nejdůležitější – členové Superior** získají přednostní pozice jak v celém katalogu, tak v každé z kategorií (profily v katalogu jsou řazeny chronologicky podle data, kdy došla platba na účet a informace k profilu, takže v pořadí Superior**od nejstaršího po nejnovější a Běžné od nejstaršího po nejnovější)

5) Oba typy členství v Katalogu-Rebelky zahrnují zdarma 3 editace profilu za rok, více editací bude zpoplatněno hodinovou sazbou administrátorky. Jsem si jistá, že běžný smrtelník si s tímto počtem editací profilu vystačí.

 

Členství Superior** si vyberte při objednávce, zvolte variantu Superior**.