Vyberte stránku

Katalog-Rebelky je provázaný s FB skupinou Online pro rebelky. Skupina vznikla v listopadu 2018 a združuje aktivní a akční podnikatelky, které chtějí skvělý byznys a skvělý život. Ve skupině se věnujeme převážně marketingu a aktivitám s tím spojenými. Většina žen pracuje ve službách (konzultantky, právničky, koučky, terapeutky…). Máme rodiny, podnikáme, chceme mít vliv na chod světa, za který cítíme a přebíráme zodpovědnost. Potřebujeme najímat profesionály, kteří nám s tím pomohou. A zcela logicky jsme ve skupině začaly pracovat vzájemně jedna pro druhou. Konzultantka potřebuje pomoc právničky, psychoterapeutka web, grafička copywriting… vzájemně si doporučujeme dodavatelky, se kterými máme dobrou zkušenost.

Účelem katalogu je podpořit ženy v podnikání, je tedy určen ženám. Je česko-slovenský, určený podnikatelkám z obou států.

Komu je katalog určen

 

Katalog-Rebelky je výběrový. To znamená, že členství je schvalováno. Chceme mít jistotu, že v katalogu budou skutečně jenom zkušené profesionálky. Podmínkou pro zapsání do katalogu je zakoupené roční členství, hodinová mzda vyšší než 700 Kč (nebo ekvivalent), funkční web a kvalitní fotky, pozitivní reference na práci.

Jedinou výjimkou je kategorie Virtuální asistentky. Podmínkou pro zapsání do této kategorie je zakoupené roční členství, hodinová mzda vyšší než 400 Kč a 3 kvalitní reference.

Co když v katalogu zapsané být chcete, ale podmínky nesplňujete? Hm, zkuste je splnit! Bude to pro dobro vaše, vašich klientů i kvality katalogu. Pokud si nejste jisté, před objednávkou mi napište svobodova@nautidusk.com.

Jak postupovat při zápisu do katalogu

 

1) Vyberte a objednejte si prosím členství v katalogu. Členství si kupujete na jeden rok, můžete si vybrat mezi běžným členstvím za 1 000 Kč + DPH, nebo členstvím Superior** (jakože VIP) za 2 000 Kč + DPH.

2) Do Vámi zadaného e-mailu obdržíte pokyny k platbě, zaplaťte prosím co nejdříve

3) Do 2 pracovních dní od připsání platby obdržíte fakturu a zároveň pokyny k zadání Vašich údajů do katalogu. Prosím držte se jich co nejpřesněji, ovlivňujete tím kvalitu celého katalogu. Vaše údaje pošlete na e-mail svobodova@nautidusk.com

4) Vaše údaje budou v nejbližším možném termínu zapsány do katalogu, o zápisu Vás budu informovat, abyste si mohla údaje překontrolovat.

Jaké jsou typy členství

 

V katalogu si můžete vybrat ze dvou typů členství, Běžné a Superior**. Superior** Vám přinese tyto výhody

 

1) Vaše jméno bude označeno dvěma hvězdičkami (Vaše jméno**), takže bude na první pohled odlišeno od ostatních

úspěšných žen)

2) Vaše články budou přednostně publikovány v blogu (všechny články v blogu budou mít kromě podpisu autora i odkaz na jeho www, nebo na co budete chtít)

3) Můžete zdarma využít možnost založení jednoho nezávislého profilu pro sekci Digitální produkty (online kurzy, e-booky, webináře, FB kluby…)

4) A co je pro Vás asi nejdůležitější – členové Superior** získají přednostní pozice jak v celém katalogu, tak v každé z kategorií (profily v katalogu jsou řazeny chronologicky podle data, kdy došla platba na účet a informace k profilu, takže v pořadí Superior**od nejstaršího po nejnovější a Běžné od nejstaršího po nejnovější)

5) Oba typy členství v Katalogu-Rebelky zahrnují zdarma 3 editace profilu za rok, více editací bude zpoplatněno hodinovou sazbou administrátorky. Jsem si jistá, že běžný smrtelník si s tímto počtem editací profilu vystačí.

 

Členství Superior** si vyberte při objednávce, zvolte variantu Superior**.

Informace do Vašeho profilu

 

1) Kategorie, do kterých chcete být zařazena

2) Jméno (přesně ve tvaru, v jakém chcete být v katalogu zapsána)

3) SEO popisek (toto se bude zobrazovat v Googlu a na sociálních sítích u odkazu na Váš profil, mělo by to být srozumitelné a lákavé, délka asi 1,5 řádku; nejedná se o výpis klíčových slov)

4) Krátký popis Vaší nabídky (ideálně jedna věta)

5) Delší popis Vaší nabídky (je zcela na Vás, jak tento prostor využijete)

6) Odkaz na www (bude v tlačítku u profilu)

7) Odkaz na sociální sítě

8) Kvalitní fotografie ideálně horizontální v rozměru 640 pxl (vyberte nějakou pěknou, třeba jako máte v baneru; horizontální fotky Vám neuříznou hlavu, když bude odkazováno z FB)

Kategorie v katalogu

 

Ke každému profilu můžeme přiřadit až osm kategorií, jakkoli spolu nebudou souviset. Kategorie Digitální produkty je speciální, členové Superior** si mohou v této kategorii zdarma vytvořit další zcela nezávislý profil, který bude odkazovat přímo na jejich digitální produkt (online kurz, e-book, členství v placené FB skupině…).

Hlavní kategorie jsou pevně dané, podkategorie si vybírejte ze seznamu. Pokud tam vhodnou kategorii nenaleznete, napište mi, přidáme ji. Avšak prosím s rozumem, nechceme mít stovky kategorií o jednom členu, takže prosím primárně vybírejte z již existujících kategorií.